Online marketing kampánymenedzser

Emeld új szintre Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő webáruházának marketingjét!

A KütyüBazárban minden nap azon dolgozunk, hogy bárki számára elérhető közelségbe hozzuk a nagyvilág legújabb, leghasznosabb és legérdekesebb kütyüit! Csatlakozz kreatív csapatunkhoz, és lepj meg minket ötleteiddel és eredményeiddel!

Miért jó döntés hozzánk csatlakoznod?

Mert kellően tőkeerősek vagyunk ahhoz, hogy szárnyalhass az ötleteiddel
De kellően agilisek is vagyunk ahhoz, hogy ne fogjanak vissza a rosszul szervezett folyamatok
Mert felnőttként kezelünk és önállóságot adunk a kiemelkedő eredmények eléréséhez
De nem hagyunk egyedül, ha segítségre vagy közös munkára van szükséged

Mert a KütyüBazár Magyarország legkorszerűbb megoldásait alkalmazó webáruházai közé tartozik, nem véletlen, hogy már 7-szer nyertük el az Ország Boltja díjat.

Mert aki szeret dolgozni, az szeret nálunk dolgozni: 2018-ban még a Szerethető Munkahely címet is elnyertük.

Milyen hasznos feladatok várnak rád nálunk?

– Komplett kampányokat találhatsz ki – mi nyitottak vagyunk az elsőre meredeknek tűnő ötletekre is!

– Az ötlettől a megvalósításig menedzselheted a kampányok lebonyolítását – van, amit kollégáid segítségével, és van, amit önállóan tudsz majd megoldani.

– A legváltozatosabb csatornákat és eszközöket próbálhatod ki: Facebook, Insta, Google Ads, hírlevél, Youtube, és bármi, ami növelheti egy jó webáruház forgalmát)

– Amit letettél az asztalra, azt a számok nyelvén is kifejezheted: rendszeres riportokkal és analitikákkal szeretnénk, ha rendszeresen bemutatnád az elért eredményeket.

Mi leszünk a közvetlen kollégáid

2018-11-16
istvan
zsolt

Téged keresünk, ha:

– Legalább 1-2 éves tapasztalatod van online marketing kampányok területén

– A Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads magabiztos felhasználója vagy

– Csináltál már email marketinget

– Nemcsak kreatív ötleteid vannak, de ezeket szívesen meg is valósítanád

– Tudsz önállóan dolgozni, felelősséget vállalni a munkádért, és eredményorientáltan gondolkodsz

– Szeretsz folyamatosan tanulni és megújítani a tudásodat és módszereidet

Előnyben vagy, ha:

Legalább középszinten beszélsz angolul

Mit kínálunk cserébe?

Jó fej, fiatal csapat

Kötetlen munkaidő

Home office lehetőség

Minden szükséges
munkaeszközt, profi
technológiai hátteret

Fejlődési, képzési
lehetőségeket,
hozzáférést online
tananyagokhoz

Teljes munkaidős
állást, versenyképes
fizetéssel

Irodánk az István út 151. alatt található, ha nem home office-ban vagyunk, akkor itt találsz minket.

Ha úgy látod, találkoznak elképzeléseink, fényképes önéletrajzod és rövid motivációs leveled a Jelentkezés gombra kattintva küldheted el nekünk.

Várjuk jelentkezésed, kattints a Jelentkezés gombra!