Marketing menedzser - KütyüBazár kreatív ötleteinek megvalósítója

Célkitűzésünk :

Mindenki számára elérhető közelségbe szeretnénk hozni a nagyvilág legújabb, leghasznosabb és legérdekesebb kütyüit!

 Légy Te is Kelet-Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő webáruházának tagja! Webáruházunk 6-szoros Ország Boltja díjazott, 2018-ban elnyerte a Szerethető Munkahely címet. Ha szeretnél a jelenlegi helyzetben is egy stabil munkahelyen dolgozni, jelentkezz most!

Feladataid lesznek:

  • marketing ötletek megvalósítása és mérése

  • riportok készítése

  • kampányok tervezése és kivitelezése

  • hírlevél teljeskörű menedzselése

  • social media felületek kezelése (Facebook, Insta, weboldal)

Téged keresünk ha:

  • Google Analytics, Google Ads, Facebook Ads magabiztos felhasználója vagy

  • email marketing területen szerzett tapasztalattal rendelkezel

  • kreatív ötleteid vannak és ezeket szívesen megvalósítanád

  • precíz, szorgalmas és eredmény orientált gondolkodású vagy

  • készen állsz az újdonságokra és szeretsz tanulni

Előnyben vagy ha:

  • angol nyelv legalább középszintű ismeretével rendelkezel

  • online értékesítéssel foglalkoztál

Mit kínálunk?

  • fiatalos és dinamikus csapat

  • jól felszerelt munkakörnyezet

  • Home office lehetősége

  • kötetlen munkaidő

  • betanítási program

  • munkaeszköz biztosítás

  • szakmai fejlődési lehetőség, képzésen való részvétel, szakmai tananyagok biztosítása

Szükséges tapasztalat:

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Debrecen, István út 151

  • Várjuk fényképes önéletrajzod és motivációs leveled